rapid ssl

159000 سالانه

ثبت سفارش
comodo ssl

449000 سالانه

ثبت سفارش

گواهینامه SSL چیست؟

SSL پروتکل امنیتی است که در آن اطلاعات انتقال داده‌شده از صفحات وب به سرورها را کدگذاری میکند-دیتایی که قرار است بیت درخواست‌کننده و سرویس‌دهنده انتقال یابد بین آنها رمزنویسی شده و فقط این رمزگذاری بین این دو قابل‌تشخیص و رمزگذاری می‌باشد وب‌سایت دارای گواهی SSL در نوار جستجو به‌صورت HTPS نمایش داده می‌شود. گواهی SSL علاوه بر وجه امنیتی که برای وب‌سایت شما ایجاد می‌کند باعث بالا آمدن وب‌سایت شما در رنکینگ جستجو گوگل نیز می‌شود در مورد راه‌اندازی SSL بروی وب‌سایت تون هیچ نگرانی نداشته چون سازگار با تیم پشتیبانی فنی و مهندسی حرفه‌ای خود آماده راه‌اندازی رایگان و سریع این خدمات بر روی وب‌سایت شماست قیمت گواهی SSL بر اساس شرکتی که ترجیح می‌دهد از خدمات SSL آنها برای شما استفاده کند متغیر است. سازگار آماده ارائه گواهی‌های SSL، مناسب‌ترین و امن‌ترین شرکت‌های معتبر ارائه‌کننده این خدمت می‌باشد.

SSL WildCard

ویژگی های SSL سازگار

داشتن گواهینامه SSL چه فوایدی دارد؟

مهر امنیتی سایت

یکی از دلایل خرید گواهی SSL برای وب‌سایت‌ها، توجه کاربران به مهر امنیت ارائه‌شده از طرف شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات SSL است. ظاهر این مهر بسته به شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهی SSL متفاوت بوده ولی یک معنی را می‌دهد، اطلاعات شما در دستانی امن است. با اضافه کردن قابلیت‌های متفاوت مانند Wildcard، کیفیت گواهی SSL خود را افزایش دهید .

پشتیبانی ۲۴×۷

بسیاری از پلن های میزبانی وب سازگار شامل گواهی SSL رایگان می‌باشند تا شما هزینه‌ای جداگانه بابت این گواهی پرداخت نکنید. کارشناسان فروش و پشتیبانی سازگار آماده هرگونه راهنمایی شما در مورد خرید گواهی SSL مناسب کسب‌وکار شما هستند. در چت آنلاین و یا با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

سازگاری با مرورگرها و سئو

در خدمات SSL ارائه‌شده بر این بوده‌ایم که گواهی‌هایی سازگار با اکثر دستگاه‌های جستجو در وب (موبایل و تبلت و...) اکثر مرورگرهای موجود (Firefox، Google Chrome...) خدمت مشتریان ارائه دهیم و با نمایش وجه امنیتی وب‌سایتتان جایگاه بهتری در رتبه‌بندی موتورهای جستجو برای کسب‌وکار آنلاین شما بسازیم.

ویژگی‌های کدگذاری و امنیتی

میزان امنیت یک گواهی SSL ارتباط مستقیمی به نحوه کدگذاری دارد.گواهی SSLهای ارائه شده سازگار بر پایه رمزنگاری ۱۲۸/۲۵۶ بیتی است که با قابلیت های جستجوگر و ارائه دهنده، سرویس منطبق باشد هر دو رمزنگاری مطابق با استانداردهای صنعت تجارت الکترونیکی می باشد تا خیالتان از امنیت داده های کاربرانتان آسوده باشد.

سوالات متداول

سوالات شما. پاسخ داده شد