سرور اختصاصی ایران

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا ۴ برابر افزایش پیدا کند.

پلن
پردازنده
حافظه
هارد دیسک
پهنای باند
ترافیک ماهانه
دوره‌ی پرداخت
هزینه
استارت آپ
X5650
Intel®
۱۶ گیگابایت
RAM
512 GB
SSD Disk
۱ گیگابایت
انتقال رایگان
1 ترابایت
انتقال رایگان

6469200 تومان

599000 تومان

برنزی
X5670
Dual Intel®
۳۲ گیگابایت
RAM
۲۵۰ گیگابایت
SSD Disk
۱ گیگابایت
انتقال رایگان
1 ترابایت
انتقال رایگان

9709200 تومان

899000 تومان

نقره ای
E5-2650v2
Dual Intel®
۴۸ گیگابایت
RAM
۴۸۰ گیگابایت
SSD Disk
۱ گیگابایت
انتقال رایگان
1 ترابایت
انتقال رایگان

16189200 تومان

1499000 تومان

طلایی
E5-2690v2
Dual Intel®
۶۴ گیگابایت
RAM
۹۶۰ گیگابایت
SSD Disk
۱ گیگابایت
انتقال رایگان
۲ ترابایت
انتقال رایگان

22669200 تومان

2099000 تومان

پلاتینیوم
E5-2697v3
Dual Intel®
۶۴ گیگابایت
RAM
۲/۴ ترابایت
SSD Disk
۱ گیگابایت
انتقال رایگان
۲ ترابایت
انتقال رایگان

35629200 تومان

3299000 تومان

میزبان شما در دیتاسنترهای مجهز و معتبر ایران و خارج

سرورهای اختصاصی داخل کشور در معتبرترین و مجهزترین دیتاسنترهای داخلی (تبیان، پارس آنلاین، شاتل و ...) میزبانی می‌گردد که مطابق استانداردهای جهانی تعبیه گردیده و مجهز به سیستم‌های تهویه هوا، کنترل رطوبت، اطفای حریق و استفاده از چندین منبع برق همزمان و مانیتورینگ و پشتیبانی فنی ٢٤ ساعته می‌باشند؛ تا بتوانیم همیشه سر قول‌مان به مشتریان وفادار بمانیم و آپ‌تایم بالای ۹۹ درصد را به‌راحتی ارائه دهیم.

coustomer

پشتیبانی ۲۴×۷

کارشناس‌های فروش و پشتیبانی سازگار آماده‌ی پاسخ‌گویی به تماس‌های شما (۹۱۰۷۱۰۰۰ - ۰۲۱) در ساعات اداری و از طریق چت آنلاین و تیکت، طی ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب، خرید آنلاین سرور مناسب و راهنمایی شما در راستای استفاده از سرور اختصاصی خریداری‌شده می‌باشند.

سرورهایی متناسب نیاز شما و کسب‌وکارتان

سازگار سعی داشته تا با در نظر گرفتن پلن‌های مختلف اکثر نیازهای کسب‌وکارهای امروزی را پوشش دهد و تخفیف‌های ویژه‌ای در تمام طول سال در استراتژی تدوین پلن‌های خود جای دهد. چنان چه احساس می‌کنید به سروری با کانفیگ سخت‌افزاری با شرایط خاص نیاز دارید، کارشناس‌های فنی ما آماده راهنمایی و تحویل سرویس با شرایط مطلوب شما می‌باشند.

ویژگی های سرورهای اختصاصی

انتقال رایگان به سازگار

یکی از خدمات رایگان سازگار در سرورهای اختصاصی انتقال رایگان می باشد ،بدون هیچ نگرانی و با کمک تیم پشتیبانی حرفه ای سرورهای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن سازگاری می کنیم.

دسترسی کنسول KVM

با این کنسول ادمین می تواند بر روی تمامی سرورها مدیریت و کنترل داشته باشد با ثبت درخواست دسترسی به کنسول مدیریت سرور می‌توانید تغییرات مدنظر خود را به روی سرورتان اعمال کنید.

مطمئن مثل سازگار

اطلاعات ثبت‌شده شما در سرورهای ارائه‌شده از طرف ما در امن‌ترین جای ممکن است، امنیت اطلاعات شما یکی از اولویت‌های ماست با این ‌حال اگر دوره‌ی بک‌آپ‌گیری خاصی مدنظر شماست کارشناس‌های فروش ما آماده‌ی راهنمایی شما هستند.

شبکه پایدار

برای ارائه خدمات آنلاین مُسـتمر به کاربران خود، نیازمندِ شبکه‌ای پایدار و بدون اُفت سرعت با زیرساختی مطمئن برای سروهای خود هستید؛ لذا سازگار با آپ‌تایم بالای ۹۹% این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است و در مقابل حملات DDoS نیز تدابیر امنیتی ویژه‌ای اندیشیده‌ایم.

سوالات متداول

سوالات شما. پاسخ داده شد