سرورهای با منابع ۱۰۰% اختصاصی در اختیار شما

  • آپ‌تایم بالای ۹۹ درصد
  • انتقال رایگان اطلاعات
  • تحویل به‌موقع و سریع
سرور اختصاصی
پردازشگر
حافظه
فضای ذخیره سازی
پهنای باند
دوره‌ی پرداخت
شروع از
ایران
4 Cores
Processor
16GB
RAM
512 GB
SSD Disk
250 GB
انتقال رایگان
خارج
4 Cores
Processor
16GB
RAM
512 GB
SSD Disk
250 GB
انتقال رایگان

میزبان شما در دیتاسنترهای مجهز و معتبر ایران و خارج

سرورهای اختصاصی داخل کشور در معتبرترین و مجهزترین دیتاسنترهای داخلی (تبیان، پارس آنلاین، شاتل و ...) میزبانی می‌گردد که مطابق استانداردهای جهانی تعبیه گردیده و مجهز به سیستم‌های تهویه هوا، کنترل رطوبت، اطفای حریق و استفاده از چندین منبع برق همزمان و مانیتورینگ و پشتیبانی فنی ٢٤ ساعته می‌باشند؛ تا بتوانیم همیشه سر قول‌مان به مشتریان وفادار بمانیم و آپ‌تایم بالای ۹۹ درصد را به‌راحتی ارائه دهیم.

coustomer

پشتیبانی ۲۴×۷

کارشناس‌های فروش و پشتیبانی سازگار آماده‌ی پاسخ‌گویی به تماس‌های شما (۹۱۰۷۱۰۰۰ - ۰۲۱) در ساعات اداری و از طریق چت آنلاین و تیکت، طی ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب، خرید آنلاین سرور مناسب و راهنمایی شما در راستای استفاده از سرور اختصاصی خریداری‌شده می‌باشند.

سرورهایی متناسب نیاز شما و کسب‌وکارتان

سازگار سعی داشته تا با در نظر گرفتن پلن‌های مختلف اکثر نیازهای کسب‌وکارهای امروزی را پوشش دهد و تخفیف‌های ویژه‌ای در تمام طول سال در استراتژی تدوین پلن‌های خود جای دهد. چنان چه احساس می‌کنید به سروری با کانفیگ سخت‌افزاری با شرایط خاص نیاز دارید، کارشناس‌های فنی ما آماده راهنمایی و تحویل سرویس با شرایط مطلوب شما می‌باشند.

ویژگی های سرورهای اختصاصی

انتقال رایگان به سازگار

یکی از خدمات رایگان سازگار در سرورهای اختصاصی انتقال رایگان می باشد ،بدون هیچ نگرانی و با کمک تیم پشتیبانی حرفه ای سرورهای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن سازگاری می کنیم.

دسترسی کنسول KVM

با این کنسول ادمین می تواند بر روی تمامی سرورها مدیریت و کنترل داشته باشد با ثبت درخواست دسترسی به کنسول مدیریت سرور می‌توانید تغییرات مدنظر خود را به روی سرورتان اعمال کنید.

مطمئن مثل سازگار

اطلاعات ثبت‌شده شما در سرورهای ارائه‌شده از طرف ما در امن‌ترین جای ممکن است، امنیت اطلاعات شما یکی از اولویت‌های ماست با این ‌حال اگر دوره‌ی بک‌آپ‌گیری خاصی مدنظر شماست کارشناس‌های فروش ما آماده‌ی راهنمایی شما هستند.

شبکه پایدار

برای ارائه خدمات آنلاین مُسـتمر به کاربران خود، نیازمندِ شبکه‌ای پایدار و بدون اُفت سرعت با زیرساختی مطمئن برای سروهای خود هستید؛ لذا سازگار با آپ‌تایم بالای ۹۹% این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است و در مقابل حملات DDoS نیز تدابیر امنیتی ویژه‌ای اندیشیده‌ایم.

سوالات متداول

سوالات شما. پاسخ داده شد